Huidige en voormalige werknemers melden dat OGD de volgende arbeidsvoorwaarden biedt. Mogelijk is deze informatie niet volledig.
Weergave van: 1–10 van 17 opmerkingen
“Eigen bijdrage aan pensioen is 3,5% (pensioenpremie). OGD doet daar 4,5% zelf bovenop. Dat betekent dat je als werknemer maandelijks 8% bruto premie betaalt voor de opbouw van je pensioen waarvan 3,5% dus eigen premie bijdrage is.”
lekkere lunch, niet duur. mogelijkheid om 's avonds te blijven eten, ook niet duur. Leaseautoregeling. Veel activiteiten die niets kosten (zeilen, spelletjes, vrijdagmiddagborrel, stoelmassage, gratis fris, koffie, fruit). Kantoorvoorzieningen zouden iets geüpgrade mogen worden.
Minimale arbeidsvoorwaarden, niet meer dan noodzakelijk voor je functie en salarissen aan de lage kant. Krijg je evenementen voor terug.
Werkdruk is prima, opleidingsmogelijkheden zijn heel goed.
Pensioenopbouw is niet marktconform, geen winstdeling/dertiende maand of prestatiebonus.
25+1 vakantiedagen, pensioen is ok. Laptop van de zaak.
het beste: opleidingen intern heel breed aanbod, managementboeken gratis. het slechtste: leaseautoregeling, parkeerkosten.
Primair salaris laag, geen bonus voor sales en niet marktconform lease-auto beleid.
Salaris beneden marktconform; opleidingsbudget "onbeperkt", maar beperkt inzetbaar; gratis (fris)drank;
als je een transsexueel gemoedlijk ziet langslopen bij de koffie dan weet je dat het hierbij om een bedrijf gaat die jezelf laat zijn
Just average, nothing more, nothing less