Leap29 recensie - werkgeversreview Senior Hoofdadviseur bij Leap29

5,0
14 aug 2017
Aanbevelen
Goedkeuring directeur
Zakelijk vooruitzicht

Pluspunten

Nadat ik van 2007 tot 2011 bij Leap29 heb gewerkt en in 2016 terug ben gekomen, heb ik uit eerste hand ervaren hoe het bedrijf in de loop van de tijd is veranderd - en het is op een goede manier veranderd. Ik zit al bijna 10 jaar in de recruitmentbranche, Leap29 biedt ondersteuning, een uitstekende werkomgeving, vriendelijke collega's, goede incentives (Chester Races, The Dogs, vakantiecheques etc.) Ze hebben een eerlijke commissiestructuur, een eerlijke basis en bieden realistische en haalbare doelen. Meer nog, het voelt meer als een familie dan als werken voor een van de vele andere "cut throat" rekruteringsbedrijven. Leap29 neemt geen supersterren in dienst - ze maken ze. Als bedrijf investeren ze in je persoonlijke ontwikkeling, carrière / persoonlijke doelen. Uiteindelijk is het zo dat hoe beter je wordt, hoe beter Leap29 wordt, zodat ondersteuning vanaf de eerste dag voor iedereen die nieuw is in de werving van personeel van cruciaal belang is.

Minpunten

Kantoorverwarming is te heet of te koud!

avatar
Reactie van Leap29
8y
Bedankt voor je review! Het is fantastisch om te horen dat Leap29 aanvoelt als een familie en dat je geniet van de cultuur en werkomgeving. Ik hoop dat we eindelijk het temperatuurdebat op kantoor hebben doorbroken, we hebben ingenieurs de bedieningselementen laten veranderen, zodat we nu verschillende temperaturen in verschillende zones in het kantoor kunnen instellen voor iedereen - geen wollige truien meer in juli en bermuda's in december! :)

Ontdek andere reviews over Leap29

5,0
27 apr 2026
Aanbevelen
Goedkeuring directeur
Zakelijk vooruitzicht

Pluspunten

Rob Byrom specifically I’ve been really lucky to work with. He’s a genuinely selfless manager who always puts his team first and cares about your development as well as how you’re doing personally, more than his own. It makes a huge difference having that kind of support.

Minpunten

I don’t have anything negative to say, it’s a great company with great people, and I’m very grateful for the experience

5,0
13 mrt 2025
Aanbevelen
Goedkeuring directeur
Zakelijk vooruitzicht

Pluspunten

Opportunity to progress, meritocracy, clear plan in place

Minpunten

I don't really have any

Bekijk reviews op: Nuttig|Beoordeling|Datum|Alle