incompetentie van enkele managers en directeur (geen visie, geen plan van aanpak, foutieve prioriteiten). Zijn 50% vd tijd bezig met sessies en shows rond strategische plannen waar elk jaar uiteindelijk niks van in huis komt.
Ook veel show over coaching en dergelijke maar gedurende 3 jaar geen sikkepit van gezien. Ook heel gericht naar wie goed is en wie slecht - eens iemand geviseerd is ben je gezien, onafhankelijk of het terecht is of niet, dan wordt er zo'n lastercampagne intern opgezet dat je het op den duur zelf niet meer aankan. HR kiest natuurlijk de kant van de leidinggevende (maar beweert wel onpartijdig en discreet te zijn).
Als je dan weer goed wordt aanzien, kan je bij wijze van spreken het kot in brand steken en nog schouderklopjes krijgen. Heb dit gedurende bijna 4 jaar ettelijke keren zien gebeuren.
HR veel show maar geen inhoud (veel blabla maar geen opvolging van klachten), ook erg veel shows over wat HR effectief zou moeten doen maar zelf niet toepast. Contact met de mensen en communicatie is zeker goed, maar het moet natuurlijk wel wat inhoud hebben en niet meerdere uren per maand meerdere groepssessies.
HR doet of ze naar klachten en problemen luisteren, maar nemen geen effectieve actie of rapporteren vertrouwelijke gesprekken verder en ontslagen dan plots!