Reviews van Geodan

4,7

31% zou aanbevelen aan een kennis

(2 reviews in totaal)
avatar

Henk Scholten

100% waardeert directeur

Reviews per functie

2 reviews
5,0
2 okt 2025
Aanbevelen
Goedkeuring directeur
Zakelijk vooruitzicht

Pluspunten

Geodan was jarenlang een fijne werkgever, maar na de overname door Sogelink is er een duidelijke cultuurverschuiving naar een cijfergedreven, hiërarchische en meer corporate omgeving. Dat kan bij je passen als je houdt van strak sturen op targets en werken binnen een grote organisatie. Voor wie waarde hecht aan collegialiteit, vertrouwen en een mensgerichte cultuur, is dit waarschijnlijk minder de juiste plek.

Minpunten

Sinds de overname door Sogelink merkbaar meer bemoeienis vanuit Frankrijk, wat voor veel vertraging en frustratie heeft gezorgd. Sterke focus op cijfers en targets, waardoor de mensgerichte cultuur grotendeels is verdwenen. Hoog verloop onder collega’s in het afgelopen jaar, ook op directieniveau. Groot cultuurverschil tussen de Franse en Nederlandse manier van werken, dat leidt tot wrijving. Salarisontwikkeling blijft achter: loonsverhogingen zijn minimaal (behalve op managementniveau). Veel managementlagen en vaak de indruk dat er relatief meer managers bijkomen dan uitvoerende medewerkers.

4,0
13 aug 2019

Fijne werkgever

Anonieme werknemer
Aanbevelen
Goedkeuring directeur
Zakelijk vooruitzicht

Pluspunten

vrijheid, mogelijkheden, niet te groot!

Minpunten

Sturing vanuit directie kan beter/eenduidiger

Glassdoor heeft 3 reviews over Geodan die anoniem zijn geplaatst door werknemers van Geodan. Lees reviews en beoordelingen van werknemers op Glassdoor om te beslissen of Geodan bij je past.