Reviews van Ministerie van OCW

3,4

56% zou aanbevelen aan een kennis

(14 reviews in totaal)
avatar

Robbert Dijkgraaf

Onvoldoende gegevens om goedkeuring van de directeur te tonen

42% positieve zakelijke vooruitzichten

Reviews per functie

14 reviews
1,0
28 mrt 2025

Traag en dodelijk saai

Aanbevelen
Goedkeuring directeur
Zakelijk vooruitzicht

Pluspunten

Hoog tarief voor weinig inspanning

Minpunten

Geen resultaatgerichte medewerkers ontmoet, Organisatiestructuur belemmert voortgang, Managers / bestuurders belemmeren resultaten.

5,0
8 jan 2023

Fijne organisatie!

Aanbevelen
Goedkeuring directeur
Zakelijk vooruitzicht

Pluspunten

Van januari 2018 t/m 8 januari 2019 ben ik bij de Rijksdienst van het Cultureel Erfgoed (RCE) in Amersfoort werkzaam geweest. Een bijzondere organisatie om voor te werken. Aardige mensen, fijne sfeer, superleuk werk, afwisseling, soft sector. Destijds hadden we een geweldige Manager, Cecile. Ze kon als geen ander het team leiden en voelde feilloos aan waar de pijn lag (bij problemen) en wist het team op een hoger level te brengen. Mensen als Cecile zijn de zeldzame goede managers. Pro: - uitdagingen te over (als je pro actief bent ingesteld). - fijne werksfeer - leuk werk In 2019 kreeg ik bij het Ministerie van Defensie een andere baan aangeboden en dichter bij huis. Nu, in 2023 en meerdere banen verder bij het Ministerie van Defensie, denk ik nog regelmatig terug aan die leuke tijd in Amersfoort.

Minpunten

Cons: Het enige nadeel was de reistijd (met de trein). Per week reisde ik soms 20 uur en dat was net teveel.

Weergave: 1 - 3 van 14 reviews

Glassdoor heeft 18 reviews over Ministerie van OCW die anoniem zijn geplaatst door werknemers van Ministerie van OCW. Lees reviews en beoordelingen van werknemers op Glassdoor om te beslissen of Ministerie van OCW bij je past.