Reviews van Shared Service Center-ICT

3,9

89% zou aanbevelen aan een kennis

(5 reviews in totaal)

Erik Joustra

100% waardeert directeur

76% positieve zakelijke vooruitzichten

Reviews per functie

5 reviews
5,0
30 mrt 2022

Fijne werkplek

Aanbevelen
Goedkeuring directeur
Zakelijk vooruitzicht

Pluspunten

Fijne werkplek, mogelijkheden om te groeien, vriendelijke eindgebruikers, veel vrije tijd, prima arbeidsvoorwaarden.

Minpunten

Als servicedesk medewerker heb je niet veel meer rechten dan een eindgebruiker. Technische vraagstukken kan je niet oppakken.

3,0
29 jan 2021
Aanbevelen
Goedkeuring directeur
Zakelijk vooruitzicht

Pluspunten

Leuke en goede collega's. Altijd behulpzaam Prima betaald

Minpunten

Continue in transitie. Dan weer samenvoeging met een ander departement of de organisatie functioneer niet goed en de hele structuur moet weer anders. Het duurt allemaal veel te lang voor er iets besloten wordt en iedereen mag er wat van vinden.

5,0
4 okt 2024
Aanbevelen
Goedkeuring directeur
Zakelijk vooruitzicht

Pluspunten

Goede arbeidsvoorwaarden, werk-prive balans en sfeer

Minpunten

Gemiddelde leeftijd ietwat hoog voor een stagiair

Weergave: 1 - 3 van 5 reviews

Glassdoor heeft 15 reviews over Shared Service Center-ICT die anoniem zijn geplaatst door werknemers van Shared Service Center-ICT. Lees reviews en beoordelingen van werknemers op Glassdoor om te beslissen of Shared Service Center-ICT bij je past.