Reviews van TU/e

4,4

93% zou aanbevelen aan een kennis

(177 reviews in totaal)
avatar

Jan Mengelers

92% waardeert directeur

58% positieve zakelijke vooruitzichten

TU/e heeft een werknemersbeoordeling van 4,4 van 5 sterren, op basis van 177 bedrijfsreviews op Glassdoor. De meeste werknemers hebben het hier dus uitstekend naar hun zin. De werknemersbeoordeling van TU/e is in lijn met het gemiddelde (binnen een standaardafwijking van 1) voor werkgevers in de bedrijfstak Onderwijs (3,7 sterren).

Reviews per functie

177 reviews
2,0
16 dec 2015

PDEng trainee

Anonieme werknemer
Aanbevelen
Goedkeuring directeur
Zakelijk vooruitzicht

Pluspunten

de secundaire arbeidsvoorwaarden zijn goed.

Minpunten

jonge werknemers worden regelmatig behandeld als student managment is weinig geïnteresserd in PDEng programma - weinig feedback op werkzaamheden management beloofd een geschikt bedrijf voor een ieder die een PDEng doet, maar maakt dit niet waar. Sommige collega's doen hun hele project binnen de TU

1,0
30 jul 2020

Onprettig

Aanbevelen
Goedkeuring directeur
Zakelijk vooruitzicht

Pluspunten

Op papier een leuke organisatie, ondersteunend personeel wordt echter op veel plekken als sloofjes behandeld.

Minpunten

Veel leidinggevenden die absoluut niet geschikt zijn om leiding geven. Leidinggevenden zonder management ervaring, zonder managementopleiding, sociaal niet ontwikkeld, en ronduit onbeschoft en respectloos gedrag. Dit zag ik met name bij adjunct -directeuren, veelal vrouwen. Betaalde slecht. Totaal niet naar mijn zin gehad daar.

4,0
2 apr 2026

prima

Aanbevelen
Goedkeuring directeur
Zakelijk vooruitzicht

Pluspunten

prestigieus, vele te leren, goeie werkgeven

Minpunten

werkdruk, sfeer, niet zo veel groen rond campus

Weergave: 1 - 3 van 177 reviews

Glassdoor heeft 844 reviews over TU/e die anoniem zijn geplaatst door werknemers van TU/e. Lees reviews en beoordelingen van werknemers op Glassdoor om te beslissen of TU/e bij je past.