Werken @ Byte - werkgeversreview Anonieme werknemer bij Byte

5,0
20 aug 2015
Anonieme werknemer
Aanbevelen
Goedkeuring directeur
Zakelijk vooruitzicht

Pluspunten

Na bijna 4 jaar ga ik elke dag nog steeds met plezier naar mijn werk. Tijd vliegt om en dat heb ik bij nog geen enkele werkgever gehad. Het is gewoon een fijne plek om te zijn en te werken. Work hard Play hard is het motto en dat merk je ook. We werken allemaal zeker erg hard om 1 belangrijk doel na te streven, maar daarnaast is er ook tijd en ruimte om veel plezier met elkaar te beleven. In die zin voelt Byte wel echt als een Byte familie. Ook heb ik veel kansen en mogelijkheden gehad om aan mijn persoonlijke ontwikkeling te werken en dat vind ik zeker een pluspunt, want daar ben ik erg blij om!

Minpunten

Dat we niet altijd meer van elkaar doorhebben wie er wel zijn en wie niet, hierdoor kan het soms iets minder persoonlijk worden. Gelukkig wordt dat weer op andere momenten gecompenseerd.

Ontdek andere reviews over Byte

5,0
30 aug 2013
Aanbevelen
Goedkeuring directeur
Zakelijk vooruitzicht

Pluspunten

Goede koffie gemaakt van echte koffiebonen! Goede werkethiek. Vriendelijke collega’s. De lunchdame bereidt het middageten voor, waaronder ‘zelfgemaakte’ salades. Speelkamer met tafeltennistafel en flipperkastmachine. Gratis bier!

Minpunten

Geen vergoeding voor overuren of werk tijdens dienst op afroep (alleen pizza!). Er is geen echte strategie voor personeelsontwikkelingsprogramma’s.

5,0
6 aug 2015
Anonieme werknemer
Aanbevelen
Goedkeuring directeur
Zakelijk vooruitzicht

Pluspunten

Je krijgt veel vrijheid in je functie en mogelijkheden tot persoonlijke ontwikkeling. Er is mogelijkheid tot inbrengen van nieuwe ideeën waardoor je dus kunt helpen de organisatie te verbeteren. Het is een platte organisatie met directe lijnen. Er worden gave dingen voor het personeel georganiseerd; barbecues, dagje weg, weekend weg, borrels etc.

Minpunten

Omdat het een kleine organisatie is wil er nog wel eens (te) snel iets besloten worden terwijl de gevolgen nog niet voor iedereen te overzien zijn. Het kan soms wel eens wat lang duren voor een goed idee wordt doorgevoerd maar dat is ook wel logisch; kleine organisatie + veel ideeën = te weinig tijd.

1
Bekijk reviews op: Nuttig|Beoordeling|Datum|Alle