Jammer - werkgeversreview Anonieme werknemer bij ERIKS group

2,0
7 feb 2019
Anonieme werknemer
Aanbevelen
Goedkeuring directeur
Zakelijk vooruitzicht

Pluspunten

Potentie genoeg, nog steeds. Er wordt energie gestoken in verbetering van processen, maar eea sluit totaal niet op elkaar aan. Toch kan het nog, als het niet te lang meer duurt. Er zijn nog mensen die er voor willen gaan, die het echte ERIKS bloed in de aderen hebben. Het is potentieel zo’n mooi bedrijf.

Minpunten

Top down management, hebberige board die geen idee lijkt te hebben wat er aan de hand is op de werkvloer. Of wel en dan is het nog veel erger! ERIKS is veranderd van een leuk bedrijf met gepassioneerde medewerkers in een bedrijf waar management by fear wordt gebezigd en goede mensen in een schrikbarend tempo uitstromen, zowel gedwongen als vrijwillig. Klanten klagen steen en been en medewerkers proberen te helpen, maar de organisatie beweegt totaal niet mee, waardoor medewerkers verzuipen in onnodig werk zonder opbrengsten. Er is geen communicatie naar beneden, behalve rigide en vaak onmogelijke opdrachten. De cultuur is verwoest en employer of the year lijkt meer dan ooit een gekochte titel . Jammer, het is moeilijk om er in te blijven geloven zo.

Ontdek andere reviews over ERIKS group

5,0
21 sep 2022
Anonieme werknemer
Aanbevelen
Goedkeuring directeur
Zakelijk vooruitzicht

Pluspunten

All good no negatives points

Minpunten

Fit in the era of digitalization Modern company

4,0
28 dec 2025
Anonieme werknemer
Aanbevelen
Goedkeuring directeur
Zakelijk vooruitzicht

Pluspunten

Work life balance, smart and motivated colleagues

Minpunten

Unclear direction, They purchased multiple companies in North America without a clear plan of action or understanding of the market. They’ve since refocused on Europe and seem to be doing well.

Bekijk reviews op: Nuttig|Beoordeling|Datum|Alle