An excellent entry level job, with stalling appeal the higher you go. - werkgeversreview Management Assistant bij Enterprise Mobility

4,0
7 jul 2008
Aanbevelen
Goedkeuring directeur
Zakelijk vooruitzicht

Pluspunten

Enterprise is a great company to start out with fresh out of college. It provides a wonderful combination of entry level skills spanning the skill-set of everything any future employer could be looking for. You will learn how to build relationships with clients, manage your financial performance including managing costs to collecting on accounts, and you will work one on one with customers, developing that ever important customer service skill. Providing this groundwork is essential as a fresh college graduate and being able to take all of this and apply it to your career, whether it be within Enterprise or elsewhere, is one very valuable reason to work for Enterprise Rent a Car.

Minpunten

The long hours are the most immediate, downside to working with Enterprise. Each day averages 11 hours, some longer. You do get paid overtime (for the first couple of positions anyway) so one could look at it as just a way to make more money. Further down the road, the lack of position openings could prove frustrating to many, as once you hit the Branch Manager spot, the next level of promotion is only open far and few between.

Ontdek andere reviews over Enterprise Mobility

5,0
6 nov 2025
Aanbevelen
Goedkeuring directeur
Zakelijk vooruitzicht

Pluspunten

Sales Leaderboards, Incentives, great culture!

Minpunten

Shovel the parking lot and clean snow of cars maybe.. or cleaning cars when returned.

4,0
4 apr 2018
Aanbevelen
Goedkeuring directeur
Zakelijk vooruitzicht

Pluspunten

Ik wil een uitgebreid overzicht geven, simpelweg omdat veel van de reacties op Glassdoor slechts korte klachten zijn die niet erg bruikbare informatie opleveren. Maar voordat ik daar op inga, een klein beetje afbrokkeling van mijn mentaliteit om bij Enterprise te gaan werken: Ik wist vanaf het begin dat het niet mijn eeuwige baan zou zijn. Ik was van plan om ongeveer een jaar te blijven om wat brede vaardigheden te leren en dan door te stromen naar een industrie waarin ik meer geïnteresseerd was. Veel mensen gaan bij ERAC werken met de gedachte om maar een paar jaar bij het bedrijf te blijven, maar het is absoluut een organisatie met een "up or out"-filosofie. Als je niet bereid bent om in het bedrijf te gaan werken, heeft het geen zin om daar te blijven vanwege de snelheid waarmee mensen promoveren. Als u iemand bent die geen probleem heeft om een groot deel van zijn of haar carrière aan één bedrijf te besteden en er aanzienlijke financiële voordelen uit te halen, dan is Enterprise zeker een goede optie voor u. 1) De mensen: Als u ooit besluit om voor Enterprise te gaan werken, is een van de eerste dingen die u hoort over het bedrijf de kwaliteit van de medewerkers. En hoewel veel van de ERAC-mantra's vervelend repetitief kunnen zijn (area managers en hoger praten vaak alsof ze al een tijdje de ERAC Kool-aid drinken), is deze bewering absoluut waar. Het bedrijfsleven neemt enkele van de meest gedreven, ambitieuze, intelligente en echte jonge mensen in dienst, en zij zijn echt de sterke basis die het bedrijf succesvol maakt. 2) Het Leiderschap: Elke persoon boven je stond op een bepaald moment in je schoenen. Zo weten ze wat voor rotzooi je doormaakt met klanten, hoe banaal het werk kan zijn, en hoe vermoeiend het is om de overgang te maken van de universiteit (of een andere industrie) naar een 12-uurs baan per dag. U zult niet veel van de hogere functies (regionale managers en hoger) zien, omdat ze slechts om de paar weken langskomen om wat woorden van aanmoediging te zeggen en te controleren of de filialen er schoon uitzien, maar u zult dagelijks contact hebben met uw filiaal en assistent-managers. Ervan uitgaande dat ze goede mensen zijn en hun werk effectief doen, zult u veel van hen leren terwijl u een MT bent. 3) De Skillset: Je gaat aan het werk. EEN HELEBOEL. En je gaat vaak werken met klanten die...vreselijke mensen zijn. Zoals zonder reden. Maar door te werken met de grote hoeveelheid mensen die je gaat (hoe goed of slecht ze ook zijn) ga je extreem waardevolle vaardigheden opdoen om je toekomstige carrière te lanceren - of dat nu bij Enterprise is of ergens anders. Communicatie, verkoop, conflicthantering, strategisch denken, probleemoplossing; dit is slechts een deel van wat je gaat leren als MT.

Minpunten

1) De uren: de meeste beoordelingen gegeven in de sectie minpunten en dat komt,omdat het juist is. Je hebt bij Enterprise geen balans tussen werk en privé. Er wordt minimaal 49 uur per week verwacht en daarop is je beoogde salaris ook op gebaseerd. Waarschijnlijk werk je ongeveer 55 tot 60 uur per week en je branche manager en assistent manager werken nog langer. Branches zijn gewoonlijk open van 7.30 tot 18.00 uur, maar de meesten van ons zijn hier 's morgens om 6.45 tot 7.00 uur om de auto's ter voorbereiding op de dag te wassen. Klanten die om 18.00 uur binnenkomen (en mensen proberen beslist binnen te komen, zelfs als de deuren gesloten zijn) kunnen je ook nog zo'n 20 tot 30 minuten ophouden. Als je op de locatie van een vliegveld zit of op een top branche, werk je op vrije dagen. Als je branche te weinig personeel heeft, krijg je geen lunch. 2) Het werk: je doet elke dag precies hetzelfde. Het inchecken van klanten in auto's neemt de meeste tijd in beslag en, hoewel de mogelijkheid om constant je verkooppraatje te oefenen leuk is, merk je dat je elke klant precies dezelfde vragen stelt in een poging te converseren en de indruk van klantenservice van kwaliteit hoog te houden. Er is ook een hoop werk op de achtergrond te doen zoals het bellen van klanten om na te gaan of ze nog van plan zijn te komen om een auto op te halen, coördinatie met garages en locaties van dealers en voicemails achter te laten voor klanten, die een auto hebben opgehaald en die na een paar dagen niet hebben teruggebracht, en nu een schuldsaldo hebben terwijl hun kaart geweigerd is. Oh, en vergeet het wassen van de auto's niet 3) Het promotietraject: dit is echt een van de belangrijkste redenen, waarom ik Enterprise heb verlaten. Er zijn erg beperkte mogelijkheden verder te komen dan dagelijkse verhuur en dat lukt echt pas nadat je een branche manager of hoger bent geworden, hetgeen in het algemeen 1,5 tot 3 jaar duurt om dat te bereiken. Als verder wilt kijken bij personeelszaken, management van de zaak, het wagenpark of andere afdelingen, dan moet je een aantal jaren bij het bedrijf blijven.

938
avatar
Reactie van Enterprise Mobility
7y
Heel erg bedankt voor je grondige en eerlijke recensie! Veel succes met uw toekomstige inspanningen!
Bekijk reviews op: Nuttig|Beoordeling|Datum|Alle