Gaat bergafwaarts, heb moeite om het weer beter te zien gaan. - werkgeversreview Groepsondersteuner bij Gattaca

3,0
5 jul 2019
Aanbevelen
Goedkeuring directeur
Zakelijk vooruitzicht

Pluspunten

Het personeel in de groepsondersteuning (GO) is ongelooflijk. En heel hard aan het werk. Enkelen van het GO-management zijn geweldige luisteraars, en zullen tegemoetkomen aan de behoeften. Sommige geweldige collega's helpen je om je vaardigheden in je vakgebied verder te ontwikkelen. Arbeidsvoorwaarden zijn goed Sommige EOY/EOQ-evenementen zijn fantastisch.

Minpunten

Er wordt op Groepsondersteuning neergekeken, door sommige afdelingen meer dan andere. Als je in de verkoop werkt, heb je geen problemen. Salarisverhogingen of bonussen lijken niet te bestaan de afgelopen 3-4 jaar, voornamelijk sinds de overname van Networkers PLC, hoewel het erop lijkt dat de afdeling verkoop ze wel krijgt omdat ze degenen zijn die geld verdienen zijn, hoewel ze misschien niet aan de doelstellingen voldoen. Kansen ontbreken, tenzij senior leden het bedrijf verlaten. De meningen van de KMO's wordt niet door het management naar geluisterd, en de KMO's worden meestal maanden later op de hoogte gebracht van iets waar ze het management voor hebben gewaarschuwd. PBS is al te lang bezig, en bullhorn klinkt meer als een droom. Compensatie voor overwerk bestaat niet, als dat wel het geval is, dan niet op onze afdeling.

avatar
Reactie van Gattaca
6y
Bedankt voor je review. Ik ben het met je eens dat we een aantal fantastische mensen hebben die in onze Group Support-teams werken, en we doen meer dan voorheen om dit te erkennen. In het afgelopen jaar hebben we de Group Support-prijzen gescheiden om een speciale reeks categorieën te hebben om hun bijdrage aan het bedrijf te erkennen. Dit zijn een aanvulling op de jaarlijkse prijzen die we met Kerstmis houden. Dit omvatte geldprijzen, een theaterreis naar Londen en meer recentelijk een Ibiza-incentive. Persoonlijk hoor ik graag van iedereen suggesties over wat we hier kunnen doen om deze zo aantrekkelijk mogelijk te maken. Sinds ik in 2013 ben begonnen, zijn we doorgegaan met het bieden van jaarlijkse loonsverhogingen en bonussen uitbetaald aan het personeel van de Group Support, beide zeer gericht op onze high-performers. Ik moedig alle medewerkers aan om met hun managers te praten over wat ze kunnen doen om niet alleen hun impact te vergroten, maar ook om te bespreken hoe ze hun carrière kunnen laten groeien. Op groei gebaseerde loopbaangesprekken hoeven niet per se te gaan over het overstappen naar (hogere) managementrollen. We willen dit concept dit jaar opnemen in ons Management Development-programma, zodat onze managers dit gemakkelijker met onze medewerkers kunnen bespreken. We moedigen iedereen aan die één op één wil met een van de leidinggevenden. Als je niet zeker weet hoe je dit moet doen, kom dan alsjeblieft voor een vertrouwelijk gesprek met mij of een lid van mijn team en we zullen je ondersteunen.

Ontdek andere reviews over Gattaca

5,0
9 jun 2022
Aanbevelen
Goedkeuring directeur
Zakelijk vooruitzicht

Pluspunten

Great communication with staff and provided regular updates

Minpunten

None that I can think of.

4,0
4 dec 2023
Aanbevelen
Goedkeuring directeur
Zakelijk vooruitzicht

Pluspunten

Nice people to work and be with

Minpunten

Layoffs are never very fun

avatar
Reactie van Gattaca
2y
Thank you for your comment and for taking the time to add a review. We have a strong culture and this comes through in your comments, however, there are times when changes within the business occur and we understand the impact that this may have on individuals. Nevertheless, we hope your experience with us was a fulfilling one. Best wishes for the future.
Bekijk reviews op: Nuttig|Beoordeling|Datum|Alle