Poor Leader Management - werkgeversreview Supervisor bij Neos

2,0
13 jun 2024
Aanbevelen
Goedkeuring directeur
Zakelijk vooruitzicht

Pluspunten

Leaders did not aim to build strong and profitable business. Strategies were made for short-term goals but not for long-range increasing development.

Minpunten

Employees are nice. Good working environment.

Ontdek andere reviews over Neos

5,0
16 sep 2025
Aanbevelen
Goedkeuring directeur
Zakelijk vooruitzicht

Pluspunten

Benefits compared to PTO is good

Minpunten

Bonus is low but okay

2,0
20 mei 2019
Aanbevelen
Goedkeuring directeur
Zakelijk vooruitzicht

Pluspunten

Geweldige producten die gemakkelijk te onderscheiden en te verkopen waren t.o.v. die van de concurrentie. Het bedrijf werd gebouwd onder een geweldige cultuur en met het verlangen om het beste verkoopapparaat van de industrie te worden. Goede arbeidsvoorwaarden en redelijke salarissen. Goede managers wanneer ze de kans krijgen om te leiden.

Minpunten

Rampzalige reducties in mankracht onder het mom van het streven naar winstgevendheid heeft ertoe geleid dat het bedrijf haar cultuur heeft vernietigd. Consultants hadden een aantal idiote ideeën die getrouwelijk werden geïmplementeerd ten koste van het verstand. Territoria die nog niet binnengehaald waren vanwege een gebrek aan winstgevendheid werden opnieuw geopend en sommige territoria die de sales van het bedrijf leidden werden zonder uitleg gesloten.

1
Bekijk reviews op: Nuttig|Beoordeling|Datum|Alle