Compassievolle cultuur - werkgeversreview UX Designer bij Prime Vision

5,0
13 jan 2023
Aanbevelen
Goedkeuring directeur
Zakelijk vooruitzicht

Pluspunten

Slimme en aardige mensen. Zeer divers werk. Innovatie- en onderzoeksgedreven.

Minpunten

Veel vrijheid kan het moeilijk maken om je richting en pad te vinden. Kantoorruimte is goed maar kan diverser.

Ontdek andere reviews over Prime Vision

1,0
1 mei 2017
Anonieme werknemer
Aanbevelen
Goedkeuring directeur
Zakelijk vooruitzicht

Pluspunten

Zeer bereid om nieuwe technologieën te leren / adopteren om in te investeren. Technisch personeel krijgt veel vrijheid bij het implementeren van dingen.

Minpunten

Doet geen onderzoek naar concurrenten en wanneer concurrenten boven hen worden gekozen, zou het afwijzen omdat de concurrenten niet weten waar ze het over hebben of hun eigen aanbiedingen veel beter zijn. Vertrouwt te veel op successen uit het verleden en waardeert de moeite die het kost om vanaf het begin werkende kwaliteitssoftware te leveren niet; wil niet beginnen met het ontwikkelen van technologie tenzij iemand een (betaald) project bestelt en dan verwacht dat alles ontwikkeld is en werkt in minder dan drie maanden.

1
4,0
24 aug 2012
Aanbevelen
Goedkeuring directeur
Zakelijk vooruitzicht

Pluspunten

Biedt uitdagend werk Behulpzame collega's, discussies worden aangemoedigd Ontspannen werkomgeving Leuke extraatjes

Minpunten

Tegenwoordig minder gericht op R&D en meer op software ontwikkelingsprojecten. Dus in het geval dat iemand op zoek is naar een op onderzoek georiënteerde baan, is dit niet de meest interessante plaats. Geef het wel een kans als je software wilt ontwikkelen, je kunt het hier dan best naar je zin hebben!

Bekijk reviews op: Nuttig|Beoordeling|Datum|Alle