Werkdruk - werkgeversreview Verpleegkundige bij Rivas Zorggroep

2,0
26 feb 2016
Aanbevelen
Goedkeuring directeur
Zakelijk vooruitzicht

Pluspunten

het ziekenhuis is niet zo groot waardoor het veel gemoedelijker is allemaal afdelingen zijn niet al te groot waardoor het prettig werken is.

Minpunten

Patiënten krijgen er op de verpleegafdelingen niet de zorg die zij verdienen!!! De werkdruk is te hoog! Er moet steeds meer werk gedaan worden met steeds minder werknemers.....dit met name op de verpleegafdelingen waar steeds minder verpleegkundigen rondlopen, maar waar wel steeds meer erg zieke patiënten liggen opgenomen!!! Helaas wordt er wel steeds weer geld uitgetrokken voor allerlei projecten en het behalen van keurmerken........ Alsof dat de zorg zou verbeteren. Er gaan daar zeer zeker een keer patiënten overlijden doordat de verpleegkundigen geen tijd hebben om op de juiste tijd en wijze te handelen!!! Ook zullen er de komende tijd steeds meer personeelsleden burn-out raken( en er zijn er al die dit zijn!)

Ontdek andere reviews over Rivas Zorggroep

3,0
12 apr 2016
Aanbevelen
Goedkeuring directeur
Zakelijk vooruitzicht

Pluspunten

Geweldige kans om met een diversiteit aan mensen te werken. Snel maar consistent. Resultaten worden in een goed tijdsbestek bekeken.

Minpunten

Wat feedback van patiënten zou geweldig zijn (ideeënbus). Langere uren. Misschien iemand om patiënten op te vangen en te begroeten wanneer ze binnenkomen.

2,0
16 jun 2025
Aanbevelen
Goedkeuring directeur
Zakelijk vooruitzicht

Pluspunten

- heldere visie - op zoek naar een wij cultuur vanuit directie

Minpunten

- slecht managment in wijkverpleging

Bekijk reviews op: Nuttig|Beoordeling|Datum|Alle