Ontwikkelaars pas op - werkgeversreview Developer bij Simplus

1,0
2 jun 2022
Aanbevelen
Goedkeuring directeur
Zakelijk vooruitzicht

Pluspunten

CEO Ryan was vriendelijk Goede locatie Fatsoenlijke uren Veel restaurants in de buurt?

Minpunten

Iedereen over ontwikkeling was buitengewoon onbeleefd en vernederend. De leiders van het bedrijf waren niet aardig en behandelden de ontwikkelaars slecht.

avatar
Reactie van Simplus
3y
Beste recensent, Bedankt voor het achterlaten van uw feedback. Weet dat we de tijd en bijdragen waarderen die je hebt gegeven toen je bij Simplus was, en we zijn blij dat je genoten hebt van je werkuren en het leiderschap van onze CEO terwijl je hier bent. Bij Simplus zijn het draaiboek en de cultuur van ons bedrijf sinds de eerste dag hetzelfde: we geven prioriteit aan rentmeesterschap boven alles en dat betekent voor elkaar zorgen. Het spijt me te horen dat u het gevoel heeft dat uw ervaring dat doel niet heeft bereikt. Ik zou graag uw frustratie beter begrijpen, zodat we in de toekomst kunnen verbeteren. Neem gerust contact op met Simplus HR voor meer informatie.

Ontdek andere reviews over Simplus

5,0
19 sep 2025
Aanbevelen
Goedkeuring directeur
Zakelijk vooruitzicht

Pluspunten

Great People doing well and Big Things

Minpunten

Nothing really, they are a wonderful company

1,0
16 apr 2026
Aanbevelen
Goedkeuring directeur
Zakelijk vooruitzicht

Pluspunten

Honestly all of the pros of this company is gone

Minpunten

- Bad management - No new projects - Monthly silent layoffs - Basically if you are in bench, expect to be laid off - Loyalty means nothing, no culture

Bekijk reviews op: Nuttig|Beoordeling|Datum|Alle