Reviews van Jan Linders

3,6

58% zou aanbevelen aan een kennis

(62 reviews in totaal)
avatar

Ferry Moolenschot

62% waardeert directeur

39% positieve zakelijke vooruitzichten

Jan Linders heeft een werknemersbeoordeling van 3,6 van 5 sterren, op basis van 62 bedrijfsreviews op Glassdoor. De meeste werknemers hebben het hier dus goed naar hun zin. De werknemersbeoordeling van Jan Linders is in lijn met het gemiddelde (binnen een standaardafwijking van 1) voor werkgevers in de bedrijfstak Industrie (3,5 sterren).

Reviews per functie

62 reviews
4,0
7 nov 2021

Sfeer

Aanbevelen
Goedkeuring directeur
Zakelijk vooruitzicht

Pluspunten

Goeie sfeer binnen het bedrijf

Minpunten

Minpunten zijn er niet echt

5,0
20 feb 2021

Veel doorgroeimogelijkheden

Aanbevelen
Goedkeuring directeur
Zakelijk vooruitzicht

Pluspunten

Als bijbaan is het hier mogelijk om flink door te groeien en te leren.

Minpunten

Veel wisseling in kader binnen filialen

5,0
19 dec 2018

Betaald lekker als student

Aanbevelen
Goedkeuring directeur
Zakelijk vooruitzicht

Pluspunten

+ Mooi loon, competitief. Goed verricht werk zal je meer loon geven. + Je werkt in een team met aardige mensen (meestal). + Als een jong persoon is vakkenvullen niet lichamelijk zwaar werk. + Je leert hoe je om moet gaan met klanten.

Minpunten

- [All for one and one for All]: Afhankelijk van je collega's. Het gebeurd wel eens dat je na sluitingstijd nog moet overwerken om alles af te krijgen.

Weergave: 1 - 3 van 62 reviews

Glassdoor heeft 100 reviews over Jan Linders die anoniem zijn geplaatst door werknemers van Jan Linders. Lees reviews en beoordelingen van werknemers op Glassdoor om te beslissen of Jan Linders bij je past.