Goed maar met addertjes - werkgeversreview Business Specialist bij Apple

2,0
5 jul 2016
Aanbevelen
Goedkeuring directeur
Zakelijk vooruitzicht

Pluspunten

Geweldige introductie binnen het bedrijf, kosten nog moeite gespaard voor een goede en gedegen training. Veel investering in personeel op gebied van begeleiding, althans zo lijkt het. Hele goede interne werksfeer onder collega's met een zelfde functie. Unieke vrije cultuur waar iedereen in zijn waarde wordt gelaten. Veel interne mogelijkheden afhankelijk van je start functie.

Minpunten

Slechte kantoor omstandigheden in de retail organisatie. Slechte voorzieningen. Harde niet vrij werk mentaliteit. Veel beloftes gemaakt, nooit nagekomen. Management dat vooral met zichzelf bezig is en niet met doorgroei van personeel onder hun. Veel influx van buitenaf, weinig doorgroei intern. Salaris is heel slecht.

Ontdek andere reviews over Apple

5,0
1 jun 2026
Aanbevelen
Goedkeuring directeur
Zakelijk vooruitzicht

Pluspunten

-it is excellent and the people are gret

Minpunten

not very manay bad thinga to say

4,0
28 aug 2014
Anonieme werknemer
Aanbevelen
Goedkeuring directeur
Zakelijk vooruitzicht

Pluspunten

We werken met genieën - op elke afdeling creëren we innovatieve producten die onze klanten in vervoering brengen en nieuwe productcategorieën creëren - wie kan dat anders zeggen?

Minpunten

NUL NUL NUL balans tussen werk en privé. Execs zeggen al JAREN dat ze het begrijpen en het beter zullen maken. Maar in werkelijkheid wordt het elk jaar erger! Het is duidelijk het topmanagement LIP SERVICE, want als ze het meenden, zouden ze het morgen kunnen repareren. Ze hebben honderden MILJARDEN op de bank. Als ze ECHT geven om de balans tussen werk en privé van werknemers, zouden ze het juiste aantal mensen aan boord kunnen halen om dat probleem op te lossen. Ziek van het horen van de leugens. Lieg gewoon niet over het willen repareren, als het ze duidelijk niet kan schelen

1500
Bekijk reviews op: Nuttig|Beoordeling|Datum|Alle