If you are patient, it can be the best company to work for - werkgeversreview Anonieme werknemer bij Apple

4,0
6 feb 2022
Anonieme werknemer
Aanbevelen
Goedkeuring directeur
Zakelijk vooruitzicht

Pluspunten

Very friendly environment, colleagues who are willing to help and support you, you feel you are part of a team, good ethical policies towards diversity, etc. Excellent customer service, customer is the key. You can be yourself in this company, you can express yourself. No top-down approach. Very good perks!

Minpunten

Very slow career progression. You have to be patient. Sometimes, it can be stressful to work as a customer agent.

Ontdek andere reviews over Apple

5,0
3 jun 2026
Anonieme werknemer
Aanbevelen
Goedkeuring directeur
Zakelijk vooruitzicht

Pluspunten

Incredible employee culture Great management

Minpunten

Difficulty with setting repeated availibility

4,0
28 aug 2014
Anonieme werknemer
Aanbevelen
Goedkeuring directeur
Zakelijk vooruitzicht

Pluspunten

We werken met genieën - op elke afdeling creëren we innovatieve producten die onze klanten in vervoering brengen en nieuwe productcategorieën creëren - wie kan dat anders zeggen?

Minpunten

NUL NUL NUL balans tussen werk en privé. Execs zeggen al JAREN dat ze het begrijpen en het beter zullen maken. Maar in werkelijkheid wordt het elk jaar erger! Het is duidelijk het topmanagement LIP SERVICE, want als ze het meenden, zouden ze het morgen kunnen repareren. Ze hebben honderden MILJARDEN op de bank. Als ze ECHT geven om de balans tussen werk en privé van werknemers, zouden ze het juiste aantal mensen aan boord kunnen halen om dat probleem op te lossen. Ziek van het horen van de leugens. Lieg gewoon niet over het willen repareren, als het ze duidelijk niet kan schelen

1500
Bekijk reviews op: Nuttig|Beoordeling|Datum|Alle